Gran Canaria mõõn jätkus kaotusega turniiritabeli viimasele

-Siim-Sander Vene | Foto: CB Gran Canaria Facebook

Hispaania kõrgliigas pidid Siim-Sander Vene ja Gran Canaria Herbalife tunnistama koduplatsil Gipuzkoa tiimi 90:85 paemust. Erinevate sarjade peale oli see Gran Canariale kuuendaks järjestikuseks kaotuseks.

Kohtumine algas Gran Canaria jaoks igati hästi, kui avaveerand võideti 27:21 ja poolajaks juhiti 50:34. Kolmandal veerandajal õnnestus vastastel aga kuus punkti tagasi mängida ning järgmise kümne minutiga viskas Gipuzkoa 28 silma võõrustajate 13 vastu, mis tähendas külalistele kokkuvõttes nappi võitu.

Ligi üheksa minutit mänginud Siim-Sander Vene eksis ainsal lähiviskel ja punktiarvet ei avanud. Tema nimele jäi üks viskeblokeering, pallikaotus ja 2 isiklikku viga. Xavier Rabaseda oli Gran Canaria parim 20 punktiga, võitjatele tõi samuti 20 silma Blagota Sekulic.

Turniiritabelis jätkab Gran Canaria kuue võidu ja 14 kaotusega 16. kohal. Gipuzkoa (4-16) asub viimasel ehk 18. positsioonil.

Gran Canaria peab järgmise mängu 21. veebruaril, kui Euroliigas minnakse võõrsil vastamisi Moskva CSKA-ga. Koduses liigas ollakse taas võistlustules 2. märtsil, mil kohtutakse San Pablo Burgosega.