Gran Canariale võõrsilt võit, Siim-Sander Venelt hea esitus

-Siim-Sander Vene | Foto: CB Gran Canaria Facebook

Hispaania korvpalli kõrgliigas teenis Siim-Sander Vene kodumeeskond Gran Canaria Herbalife laupäeval võõrsil 96:86 võidu lähirivaalist Madridi klubi Movistar Estudiantesi üle.

Estudiantes haaras avaveerandil 25:21 eduseisu ja poolajaks juhiti 45:43. Kolmas veerandaeg kuulus aga Gran Canariale, kui visati koguni 34 punkti vastaste 24 vastu. Põnevus siiski jätkus ja Estudiantes tuli veel korra nelja punkti kaugusele, ent lõpuhetkedel resultatiivselt tegutsenud külalised said kümnepunktilise võidu kätte.

Siim-Sander Vene sai mänguaega 18,5 minutit ja viskas selle jooksul 8 punkti (kahesed 1/1, kolmesed 2/5). Lisaks võttis ta 4 lauapalli, andis ühe korvisöödu, tegi viskeblokeeringu, kaotas korra palli ja tegi 5 isiklikku viga täis. Marcus Eriksson oli tiimi parim 25 punktiga. Estudiantesi poolelt tõi Gian Clavell 22 silma.

Turniiritabelis hoiab Gran Canaria (11-18) 14. kohta, Estudiantes (10-19) on 15. positsioonil.