Hea mängu alguse teinud neidude U18 koondis pidi Läti kindlat paremust tunnistama

-Janne Pulk | Foto: Siim Semiskar

Eesti neidude U18 koondisel tuli Riias toimuval Balti matšil vastu võtta 49:72 kaotus Lätilt. Turniiri avamängus oli Eesti võitnud Rootsit 46:40.

Esimene veerandaeg kuulus Eestile 19:10, kuid poolajaks pääsesid lätlannad 32:25 ette. Kolmas ja viimane veerandaeg kuulus samuti võõrustajatele vastavalt 27:15 ning 13:9, mis andis neile kokkuvõttes 23-punktilise võidu.

Janne Pulk oli Eesti koondise parim 17 punktiga. Martha Liisa Oinitš lisas 8 punkti ja 12 lauapalli, võrdselt 7 silma said enda nimele Victoria-Ida Vähi ning Johanna Eliise Teder. Võitjate resultatiivseimad olid 12 punkti visanud Mara Mote ja Laura Okuneva.

Teises mängus teenis Leedu koondis 84:61 võidu Rootsi vastu. Homme lähevad eestlannad juba ise vastamisi Leedu eakaaslastega.