Henri Drell sai Saksamaa kõrgliigas mänguminutid kirja ja punktiarve avatud

-Henri Drell | Foto: Lina Ahlf

Saksamaa korvpalli Bundesligas teenis pühapäeval Bambergi Brose Baskets hooaja 19. võidu, kui koduplatsil oldi 101:92 üle Crailsheimi HAKRO Merlins võistkonnast. Bambergi koosseisu kaasati ka Eesti koondislane Henri Drell.

Tasavägiselt kulgenud kohtumise poolaja võitsid võõrustajad 51:49. Enne viimast neljandikku oli vahe vaid kuue punkti suurune, aga Bamberg viskas ülejäänud ajaga 24 silma Crailsheimi 21 vastu ja võttis kokkuvõttes üheksapunktilise võidu. Seejuures tabas meeskond kaugviskeid 12/21 ning lauavõitluses oli selge 40:19 ülekaal.

Henri Drell sai mänguaega ligi viis minutit, mille jooksul tõi ühe punkti (vabavisked 1/2). Veel võttis ta ühe lauapalli, andis ühe korvisöödu, tegi pallikaotuse ja 2 isiklikku viga. Ricky Hickman tegi kaksikduubli visates 19 punkti ning andes 10 korvisöötu. Crailsheimi parim oli Ben Madgen 22 punktiga.

Turniiritabelis asub Bamberg (19-8) viiendal kohal. Crailsheim (7-20) on 16. positsioonil. Põhihooaja lõpuni on minna veel kuus vooru (Bambergil hetkeseisuga üks kohtumine vähem peetud).