Hermeti 8 punkti ei päästnud Forca Lleidat kaotusest

-Kregor Hermet | Foto: Siim Semiskar

Hispaania korvpalli esiliigas tuli Kregor Hermetil ja Forca Lleidal vastu võtta valus, 75:80 kaotus tabeli tagumisse ossa kuuluvalt Sammic Hostelerialt.

Kodumeeskond võitis esimese poolaja juba 12 punktiga, kuid enne viimast veerandaega suutis Forca Lleida kaotusseisu vähendada kümnele punktile. Viimane veerandaeg võideti samuti, kuid võõrustajad suutsid raskeks kujunenud mängu ikkagi enda kasuks kallutada.

Hermet teenis 20 minutit mänguaega ja viskas selle ajaga 8 punkti (vabavisked 2/2, kahesed 3/6, kolmesed 0/1). Statistikasse sai ta kirja veel 4 lauapalli ning tema vastu tehti üks viga. Eestlane ise sooritas 2 isiklikku viga.

Võitjate resultatiivseim oli 14 punkti ja 11 lauapalli toonud Victor Manuel Serrano Marivela. Jamaicalasest tagamängija Jarred Abiona Ogungbemi-Jackson tõi kaotajate parimana 17 punkti.

Forca Lleida (10-13) jätkab 18 meeskonna seas 11. kohal, Sammic Hosteleria (7-16) paikneb 16. tabelireal.