Hugo Erkmaa ja Firenze jätkasid poolfinaalseeriat raske võiduga

-Hugo Erkmaa | Foto: Fiorentina Basket Facebook

Itaalia tugevuselt kolmanda liiga ehk Serie B alagrupi B poolfinaalis sai Hugo Erkmaa kodumeeskond Firenze raske 69:64 võidu Borgosesia vastu ning asuti sellega kolme võiduni peetavat seeriat 2:0 juhtima.

Borgosesia alustas kohtumist paremini, võites avaveerandi 19:11. Poolajaks suutsid võõrustajad kaotusseisu vähendada aga kahele punktile. Kolmanda veerandaja lõppedes oli Firenze endiselt kolme silmaga taga, kuid otsustav veerandaeg kuulus neile 20:12 ja nii teeniti ka vajalik võit.

Hugo Erkmaa kuulus Firenze koosseisu, kuid mänguaega ta ei teeninud. Meeskonna parimana viskas Salvatore Genovese 20 punkti. Võrdselt 10 silma lisasid Diego Banti ja Simone Berti. Vastaste resultatiivseim oli Mattia Magrini 22 punktiga.