Hugo Erkmaa ja Firenze pääsesid kindla võiduga vahegrupi finaali

-Hugo Erkmaa | Foto: Fiorentina Basket Facebook

Itaalia tugevuselt kolmanda liiga ehk Serie B vahegrupi B poolfinaalis alistas Hugo Erkmaa kodumeeskond 89:69 Borgosesia ning 3:2 seeria võiduga pääseti edasi finaali.

Firenze oli avaveerandil vastasest 32:19 parem ja sama suures eduseisus mindi ka poolajale. Kolmandal veerandajal visati 26 silma külaliste 23 vastu ning teeniti kokkuvõttes 20-punktiline võit.

Hugo Erkmaa mängis seitse minutit ja viskas selle ajaga 5 punkti (vabavisked 2/2, kolmesed 1/3). Lisaks andis ta ühe korvisöödu, võttis ühe lauapalli ja tegi 3 isiklikku viga. Meeskonna resultatiivseim oli 20 punkti visanud Salvatore Genovese. Vastastele tõi Mattia Magrini 19 punkti.

Kolme võiduni peetav esimene finaalseeria kohtumine Cento Balturi võistkonna vastu toimub 27. mail. Nelja erineva vahegrupi võitjad pääsevad edasi Final Four turniirile, kus selguvad kolm meeskonda, kes saavad tuleval hooajal võimaluse mängida Serie A2-s ehk tugevuselt teises liigas.