fbpx
Close

Hugo Erkmaa siirdub Itaalia esiliigas esiotsameeskonda

-Hugo Erkmaa | Foto: Siim Semiskar

-Hugo Erkmaa | Foto: Siim Semiskar

Seni erinevatel liigatasemetel Itaalias pallinud eestlasest tagamängija Hugo Erkmaa jätkab samas ka uuel hooajal, kui Väike-Maarjas sündinud 21-aastane ja 194 cm pikk mängumees sõlmis äsja kahe aasta pikkuse lepingu saapamaa esiliiga paremikku kuuluva Trapani tiimiga, mida juhendab peatreenerina endine Itaalia noortekoondislane Daniele Parente.

Hugo Erkmaa sõnul näitas Trapani tema vastu üles väga tõsist huvi, kuivõrd viimastel nädalatel on suheldud ja tulevikku arutatud praktiliselt igapäevaselt. See oli ka põhiline põhjus, miks kuus aastat tagasi Itaaliasse siirdunud mängumees samal liigatasemel heidelnud GeVi Napoli tiimist nüüd Sitsiiliasse siirdub, kirjutab Virumaa Teataja.

Kuigi uueks hooajaks oli laual samuti pakkumine Napolist, langetas Hugo Erkmaa valiku talle sobivama Trapani kasuks. “Vestlus treeneriga oli väga positiivne ning oli selge, et ma ei ole tema jaoks lihtsalt väike rollimängija, vaid oluline osa tema mänguplaanist,” sõnas Erkmaa. Ta lisas, et kaheks aastaks sõlmitud leping annab omakorda juurde pisut kindlustunnet.

Trapani meeskond oli Itaalia esiliigas lääneregioonis hooaja katkestamise hetkel 15 võidu ja 11 kaotusega 4. positsioonil.

Loe edasi Virumaa Teatajast…

scroll to top