fbpx
Close

INTERVJUU | Kristin Kuuba – sulgpallur korvpallurite keskel: kaotada pole meie peres kellelegi kunagi meeldinud

-Kristin Kuuba | Foto: Reuters/Scanpix

Korvpall24 portaal jätkab oma korvpalliga otseselt seotud põikeid teiste spordialade juurde sulgpalliga, kus Eesti naiste esireketiks on veebruari keskel 26-aastaseks saanud Kristin Kuuba. Terasemad korvpallisõbrad loomulikult teavad, et Kristini näol on tegemist omal ajal ka Eesti kõrgliiga tasemel mänginud Silver Kuuba tütre ning Eesti U20 koondise ühe liidri Gregor Kuuba õega.

Korvpall24 palus Tokyo olümpiamängudel 15. koha teeninud Kristini pikemale intervjuule, et rääkida, millised on olnud tema lapsepõlve seosed korvpalliga, kuidas jõudis ta just sulgpalli juurde, milline näeb välja üks tavaline sulgpalluri treening, kui palju jälgib ta venna Gregori tegemisi korvpalliväljakutel, kui palju huvitub ta ka muust korvpallist ning millised on tema kõige ägedamad korvpallielamused.

Loomulikult tahtsime teada ning saime ka ammendavad vastused, kes oleks praegu “5 miinuse” mängus peres kõige kõvem käpp, kas ka kõige lihtsamates mängudes mängitakse Kuubade peres tingimata võidu peale, kui suureks eeskujuks on Kristin nooremale vennale korvpallis tippu pürgimisel, millise isiksuseomaduse või füüsilise võime ta vennalt endale laenata tahaks ning kumb oleks omavahelises vastasseisus edukam, kas tema korvpallis või Gregor sulgpallis.

scroll to top