fbpx
Close

Janar Soo liitus suuremate sihtide poole pürgiva Kokkuta Managementiga

-Janar Soo | Foto: Siim Semiskar

-Janar Soo | Foto: Siim Semiskar

Kui seni oli Kokkuta Managementi korvpalliosakonnas tegevad Marten Lombiots ja konsultandina Reinar Hallik, siis nüüd liitub tiimiga ka teinegi endine mängumees Janar Soo. Aastatega Eesti korvpallurite heaks juba palju ära teinud meeste ambitsioonid on aga veel suuremad.

“Meie ambitsioon ei ole ainult Eestis tegeleda vaid olla aktiivne kogu Euroopas. Kuna Janaril on häid kontakte Kesk-Euroopas, siis tema ülesanne ongi sealsete klubidega suhelda ning muidugi ka Eesti turul mängijate ja klubidega suhtlemine,” selgitas Lombiots Korvpall24.ee portaalile agentuuri visiooni.

Initsiatiiv tuli seejuures Soo poolt, kes kirjutas umbes kuu aega tagasi Madis Kokkutale ja tutvustas oma ideid ja mõtteid. “Seejärel saime kõik üksteisega kokku ja arutasime ka Reinariga ning üldine kollektiivne arusaam oli, et see tuleb kõigile kasuks – nii Eesti korvpallile, Kokkuta Managementile kui Janarile endale.”

Ainsa eestlasena ametlikku FIBA agendilitsentsi omav Lombiots lisas: “Meil on hea meel, et saame teha koostööd endise mängijaga, et ta ei lähe Eesti korvpallile kaduma ja saab selles valdkonnas edasi panustada. Janar on väga intelligentne ja tark inimene ja tema töökust korvpalliväljakul nägime me kõik. Teades, kuidas ta kõva tahtejõuga tuli uuesti ja uuesti rasketest põlvevigastustest tagasi, siis on selline mees meie tiimile kõva täiendus!”

Lombiotsa sõnul tahetakse võimalikult suur osa Euroopast katta oma inimeste ning nende otseste kontaktidega, mis on palju tugevam ja jätkusuutlikum mudel kui üksnes välispartneritega koostöö tegemine.

“Eks minu ülesanne saab olema klubide ja mängijatega kontaktide loomine ning läbirääkimiste pidamine,” selgitas Janar Soo enda poolt. “Ma tahtsin jääda korvpalliga seotuks ja mul oma karjääris läks väga õnneks, et sain väga hea agendi endale, kes isegi minusugusele vigastatud mehele sai pidevalt häid võimalusi.”

“Eestis on mängijaid piisavalt, keda välismaale saata, kuid tihti jääb asi kontaktide taha mitte mänguoskuse taha,” arvas Soo ja lisas: “Tahan proovida seda asja parandada ning aidata läbi oma kontaktide aidata Eesti mängijatel leida klubi või tuua siia välismängijaid.”

Soo sõnul aitavad head agendid muuta Eesti korvpallielu professionaalsemaks ning tal on hea meel, et ta läbi Kokkuta Managementi saab sellele oma panuse anda.

scroll to top