fbpx
Close

Janne Pulk kerkis Hannoveri napis võidumängus taas naiskonna üheks edukamaks

Avatar
-Janne Pulk (all vasakult teine) ja TKH Basketball ning George Masoni ülikoolinaiskond | Foto: TKH Basketball Damen Facebook

Eesti naistekoondise 19-aastane tagamängija Janne Pulk ja tema uus koduklubi TKH Basketball pidasid oma Itaalia turnee neljanda mängu, kui George Masoni ülikoolinaiskond alistati viimase sekundi viskest 76:74.

Taaskord oli eestlanna Hannoveri naiskonna üks resultatiivsemaid, kui viskas 13 punkti. Mäletatavasti viskas ta naiskonna esimeses kontrollmängus University of North Carolina at Greensboro vastu 17 punkti, päev hiljem Illinois State’i vastu tõi 3 silma ning reedel Clemsoni neidudega mängides tabas viigi tabloole toonud sireeniviske ning kogus lõpuks 15 silma.

Karm mängudegraafik on mõjuma hakanud ka Hannoveri naiskonna mängijate tervisele, kui laupäevases kohtumises tuli hakkama saada vaid kaheksa mängijaga. Ainsana tõi eestlannast rohkem punkte Aleksandra Tarasova – 17. Marleen Peek lisas 11 ning Karolin-Ivonn Tzokov, Tessa Stammberger ja Birte Thimm tõid kõik 9 silma.

scroll to top
Inline
Inline