fbpx
Close

Järjekorras juba 15. BSBC turniir toob regiooni parimad noorkorvpallurid Tallinnasse

Avatar
-Eesti U18 koondis eelmisel BSBC turniiril | Foto: Siim Semiskar

3.-5. jaanuarini peetakse Tallinnas, Audentese Spordikeskuses järjekorras 15. Balti mere maade karikaturniir (BSBC), millest võtavad osa Eesti, Läti, Soome ja Rootsi U16 ning U18 koondised.

Traditsiooniliselt aasta alguses peetav kõrgetasemeline noorteturniir on meie koondistele uues tsüklis esimene proovikivi. Neidude U16 rahvusvõistkonna peatreeneri kohuseid täidab Allan Siimann, ning treenerid on Anastassia Ptitsõna ja Marta Liisa Suitslepp. U16 noormehi juhendab kogenud Rauno Pehka koos Jaanus Levkoi ja Brett Nõmmega.

U18 tütarlaste peatreener on prantslane Pierre Bressant ja treenerid Allan Siimann ja Anastassia Ptitsõna. U18 noormehi juhendavad peatreener Indrek Visnapuu ning treenerid Rait Käbin ja Raido Ringmets.

Eesti noortekoondiste kandidaadid:

Tütarlapsed U16:

1. Maarja Grünmann, Audentese SK/TSK
2. Ksenija Lebedeva, Audentese SK/TSK
3. Anete-Elisabeth Adler, Audentese SK/TSK
4. Grete Kruuk, Audentese SK/TSK
5. Ketlin Rämman, Audentese SK/TSK
6. Hanna Maria Sibul, Audentese SK/TSK
7. Anna Maria Tamberg, Rapla Korvpallikool
8. Elena Sutt, Pärnu Spordikool
9. Hiie Vent, Pärnu Spordikool
10. Katariina Rõngelep, Pärnu Spordikool
11. Alisa Kraptsak, KA Tallinna Kalev
12. Viktoria Timoshtshuk, KA Tallinna Kalev
13. Diana Svedovskaja, KA Tallinna Kalev
14. Kadri-Ketter Kont, Tartu Kalev
15. Annaliisa Väljaots, Tartu Kalev
16. Laura Järvpõld, Parksepa SK/Võru
17. Ester Liira, Parksepa SK/Võru

Tütarlapsed U18:

1. Triinu Ojala, Audentese SK
2. Mailian Elisabeth Matsina, Audentese SK
3. Marie Anette Sepp, Audentese SK
4. Helena Stina Svilberg, Audentese SK
5. Triinu-Liis Vaikma, Audentese SK
6. Anna Gret Asi, Tartu Kalev
7. Anna Jürissaar, Tartu Kalev
8. Triiny Käämer, Tartu Kalev
9. Belinda Lepmets, Tartu Kalev
10. Helerin Kass, Pärnu SK
11. Valeria Prede, Pärnu SK
12. Viktorja Kisseljova, KA Tallinna Kalev
13. Maria Gontsarova, KA Tallinna Kalev
14. Kristin Runnel, Rapla KK

Noormehed U16:

1. Marko Kuhi (RSK Tarvas)
2. Kardo Kilk (Rapla KK)
3. Kaur Torn (TTÜ KK)
4. Robert Tiger Koit (Audentes SK)
5. Patrick Malm (Audentes SK)
6. Kaspar-Clemet Kuusmaa (Stella Azzura ITA)
7. Kristjan Kroos (RSK Tarvas)
8. Markus Heinakroon (Tartu Ülikool KK)
9. Markkus Mõttus (Erkmaa KK)
10. Ken-Martti Reinart (TTÜ KK)
11. Karl Gustav Jurtšenko (Audentes SK)
12. Henri Veesaar (Audentes SK)
13. Kristofer Kajari (Audentes SK)
14. Markus Ladoga (Rapla KK)
15. Aksel Brifk
16. Gerrit Lehe (Audentes SK)

Noormehed U18:

1. Johannes Kirsipuu (Scotland Campus Sports)
2. Georg Allemann (TTÜ KK)
3. Joonas Riismaa (Pistoia Basket)
4. Karl-Gustav Paloots (TTÜ KK)
5. Kristjan Kokk (KK Viimsi)
6. Kaspar Lootus (KK Paulus)
7. Kaspar Kitsing (Aquila Basket Trentino)
8. Markus Ilver (TTÜ KK)
9. Ran Andre Pehka (Audentese SK)
10. Andre Loigu (GBA)
11. Karl Andres Matute Perner (Mehhiko)
12. Illimar Raiend (TTÜ KK)
13. Joosep Heinla (TTÜ KK)
14. Conrad Sengbusch (Keila KK)

Kõiki Eesti koondiste mänge näeb otseülekandes Delfi vahendusel!

Turniiri ajakava ja lisainfo leiab veebilehelt www.bsbc.ee.

scroll to top
Inline
Inline