fbpx
Close

Senini Müürseppa hea sõnaga meenutav CSKA fänn Boriss: Kalev võiks mängida VTB liigas nelja hulgas

-Moskva CSKA fännid | Foto: Siim Semiskar

-Moskva CSKA fännid | Foto: Siim Semiskar

Harva, kui Euroopa tippkorvpalli Saku Suurhallis näeb. Pühapäeval võisime veenduda, et meie oma Kalev/Cramo pole sellest tasemest üldse kaugel, sest Euroopa absoluutsele tippklubile Moskva CSKA-le jäädi alla vaid viie punktiga 80:85. Moskvast oli omadele kaasa tulnud elama päris häälekas seltskond ning Korvpall24.ee uuris ühelt tulihingeliselt fännilt Borissilt, mida ta enda lemmikklubist, Eesti klubikorvpallist ja meie mängijatest arvab.

Kas CSKA on praegu Euroopa parim klubi?

Meie, kui fännide jaoks muidugi. VTB meistriks nad sellel aastal tulevad küll, aga ausalt öeldes ilmselt Euroliigas siiski mitte.

Miks Euroliigas meistriks ei tulda?

No kõik me fännid teavad seda vastust, see on selline siseteema…seda ma siin pikemalt ei arutaks (teeb vihje treeneri suunas – toim.).

Kas Eesti klubikorvpalliga oled kursis?

Eestist tean ainult Kalevi meeskonda ja praegu nad mängivad küll hästi ja miks mitte ei võiks nad VTB liiga parima nelja hulgas mängida, sest kui sinna pääsevad ainult Venemaa klubid, siis läheb kole igavaks. Üldiselt ma väga kursis ei ole Eesti korvpalliga, aga palju häid Baltikumi mängijaid on meie CSKA-s käinud. Riia ASK-st peame väga lugu, see klubi on olnud meie omale minevikus nagu lapsevanemaks, kui nii võib öelda.

Teate mõnda Eesti korvpallurit ka?

Jaa ikka…no (Tiit) Sokk muidugi. Näed, siin Kalevis mängib isegi Soku poeg (Tanel Sokk – toim.). Keegi oli veel…oota, see pikk poiss (mõtleb – toim.), vot Martin… Jaa, Müürsepp muidugi, tema mängis isegi meie CSKA-s. Hea mees oli.

scroll to top