Jõesaar ja Manresa said kindla kaotuse seni ainult võite tunnistanud Madridi Realilt

-Janari Jõesaar ja Manresa korvpallimeeskond | Foto: BAXI Manresa Facebook

Hispaania meistriliigas läks Janari Jõesaare koduklubi Manresa võõrsil vastamisi Madridi Realiga ja pidi tunnistama täiseduga jätkava pealinnaklubi kindlat 100:78 (25:18, 22:22, 26:18, 27:20) paremust.

Eelmises kahes kohtumises korralikud minutid teeninud Jõesaar Madridi vastu ei mänginud. Eestlane on seni teinud kaasa neljas Hispaania kõrgliiga mängus ja visanud keskmiselt 14,5 minutiga 3,5 punkti ning võtnud 2,3 lauapalli.

Manresa parimatena tõid Scott Eatherton 16 ja Juan Pablo Vaulet 13 silma. Madridi Reali resultatiivseimaks kerkis Facundo Campazzo, kelle arvele jäi 20 punkti.

Jõesaare koduklubi hoiab kuue võidu ja kuue kaotusega liigatabelis 9. positsiooni. Järgmise mängu Hispaania meistriliigas peab Manresa 12. detsembril, kui koduväljakul minnakse vastamisi kuuendal kohal oleva Badalona Joventutiga (7-3).