fbpx
Close

Käärikul toimunud 3×3 turniiri panid kinni Tartu esiliigamehed

Avatar
-Üliõpilaste suvemängude 3×3 korvpalliturniir | Foto: Reigo Kimmel

Reedel peeti Käärikul üliõpilaste suvemängude raames 3×3 korvpalliturniir, kus osales kokku 17 meeste ning 8 naiste tiimi. Nii meeste kui naiste konkurentsis tegid kaasa mitmed meistriliiga- ja esiliigamängijaid.

Meeste tihedas konkurentsis tuli võitjana välja meeskond EMÜ X (Argo Orumaa, Gert Kaldmäe, Joosep Russak ja Ken Karja), kes finaalis alistas 6:3 Rent My Skills TLÜ tiimi (Andreas Org, Ervin Ranna ja Richard Jõgi). Võitjate näol on tegemist Eesti esiliiga tippu kuuluva Eesti Maaülikooli mängumeestega.

Poolfinaalis 3:7 hilisemale võitjale EMÜ X-le 3:7 alla jäänud Tal Tech (Risto Puur, Alan Kalda, Tom Erik Luoma-Aho ja Toomas Raadik) lõpetas turniiri siiski võidukalt, kui pronksikohtumises võideti 9:4 Valdis on valmis TLÜ (Mario Hamburg, Erik Erma, Karl Reismann ja Asko Meiner) tiimi.

Varakult konkurentsist langenud nimekatest mängumeestest tasub ära mainida ka võistkond Taltõk (Ivalo Pajumets, Norman Käbin ja Remy Põld), kes kaotas veerandfinaalis 8:10 koolikaaslastele ehk Tal Techile.

Naiste turniiri finaalis teenis TLÜ valge (Janett Perv, Greeta Üprus, Jane Svilberg ja Sandra Tael) 8:5 võidu PiiriTÜs (Maria Metsaorg, Doris Park, Eleriin Vaino ja Kadri Uiga) naiskonna üle. Kolmanda koha teenis Tal Tech (Renna Tõniste, Egle-Liisa Onton, Helen Tamm ja Laura Lõhmus).

scroll to top
Inline
Inline