fbpx
Close

Kalev/Cramo füsioterapeut: Jõesaar enam ei lonka ja see on hea märk

-Priit Lehismets | Foto: Siim Semiskar

-Priit Lehismets | Foto: Siim Semiskar

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskonna ääremängija Janari Jõesaar on peaaegu nädala pidanud tiimi treeninguid ja mänge kõrvalt vaatama, kuna sai treeningul jalatrauma. Meeskonna füsioterapeudi Priit Lehismetsa sõnul saab Jõesaarele täpsema tagasitulekugraafiku teha nädala pärast toimuvate uuringute järel.

“Ootame uuringuid, enne ei tea midagi öelda. Uuringud peavad selgitama, kas see trauma juhtus nüüd trennis või on see vana vigastus, mis tal uuesti tunda annab. Meil oli trennis situatsioon, kus ta kukkus ja talla alt hakkas valutama. Olukord oli kuidagi teistsugune ja ei saanud üldse aru, et just see jala osa oleks vigastada saanud. Väike sesamoid luu talla all, seal on mõra sees,” selgitas Lehismets portaalile Korvpall24.ee.

Lehismetsa sõnul Jõesaare jalg paistes ei ole, mees saab käia normaalselt ning see teeb klubi ka veidi rõõmsamaks. “Loodame, et see on vana vigastus, siis on oluliselt lihtsam. Me nüüd ootame, anname nädala veel rahu ja siis teeme MRT-uuringu ja saame teada, kas on uus vigastus või vana trauma, millega saaks kiiremini platsile tagasi.” lisas ta.

Füsioterapeudi sõnul on kaks kuud hetkel maksimaalne prognoos, kuid Jõesaar ise väidab, et nii kaua ta kindlasti platsi kõrval ei ole, kuna tal on juba oluliselt parem. “Öeldi, et kui ta enam ei lonka, siis see on hea märk.”

scroll to top