fbpx
Close

Kaspar Treier: olen Pozzeccoga rääkinud, aga Sassariga midagi kindlat hetkel veel pole

Avatar
-Kaspar Treier | Foto: Siim Semiskar

Umbes nädalapäevad tagasi kinnitas Itaalia kõrgliigaklubi Sassari peatreener Gianmarco Pozzecco ajalehes Corriere dello Sport, et Eesti korvpallikoondise noor ääremängija Kaspar Treier on uuel hooajal nende mängija. 20-aastane ja 204 cm pikkune noormees kinnitas sel nädalal Korvpall24.ee portaalile, et nii see päris siiski pole.

“Sassari on minu vastu huvi tundnud,” kinnitas Treier, et jutud pole päris õhust võetud. “Pozzeccoga olen telefoni teel küll ka rääkinud, aga midagi kindlat hetkel veel pole,” lisas Eesti tulevikumees. “Mängijateturg on juba aktiivne, aga mul hetkel midagi kindlat veel pole.”

Lõppenud hooajal kogus Treier Itaalia esiliigas 24 mänguga keskmiselt 21,3 minutit, 9,8 punkti, 4,5 lauapalli ja 1,3 korvisöötu ning uuel hooajal tahab ta kindlasti ennast proovile panna aste kõrgemal ehk Serie A tasemel.

Kui suur osa Eesti korvpallieliidist harjutab hetkel Nord Cramo spordihoones asuvas korvpallikodus, siis Treier on endiselt Itaalias ja teeb individuaalset trenni. Tõenäoliselt näeb mängumeest Eestis juuli lõpus.

scroll to top
Inline
Inline