fbpx
Close

Kaspar Treieri meeskonnakaaslane loobus Itaalia kõrgliigaklubi pakkumisest

-Kaspar Treier ja Montegranaro | Foto: http://poderosabasket.it

-Kaspar Treier ja Montegranaro | Foto: http://poderosabasket.it

Eesti korvpallikoondislase Kaspar Treieri koduklubi Montegranaro ameeriklasest liider Jeremy Simmons lükkas tagasi Itaalia kõrgliigaklubi Reggio Emilia pakkumise ning jääb hooaja lõpuni esiliigaklubisse.

Itaalia meistriliigas eelviimasel ehk 15. positsioonil paiknev Reggio Emilia (5-17) võitleb väljakukkumise vastu ning klubid olid omavahel kokku leppinud rohkem kui 60 000 euro suuruse üleminekusumma.

29-aastane ja 204 cm pikkune ääremängija aga ei olnud nõus Reggio Emilia pakkumist selle hooaja lõpuks ja järgnevaks hooajaks vastu võtma ja üleminek jäi katki.

Montegranaro meeskond on hetkel Serie A2 idaregioonis 20 võidu ja 5 kaotusega teisel kohal ning Simmons loodab võidelda oma praeguse koduklubiga kõrgliigakoha nimel.

Simmons on tänavusel hooajal kaasa teinud 25 Serie A2 kohtumist ning kogunud neis keskmiselt 31,5 minutit, 12,4 punkti, 8,5 lauapalli, 1,8 blokki ja 1,4 korvisöötu.

Kaspar Treieri vastavad näitajad Montegranaro särgis on olnud 21 kohtumist, 12,7 minutit, 4,8 punkti, 2,2 lauapalli ja 0,8 vaheltlõiget.

scroll to top