fbpx
Close

Kerr Kriisa naasis platsile ja aitas Arizona ülinapi võiduni

-Kerr Kriisa | Foto: Siim Semiskar

-Kerr Kriisa | Foto: Siim Semiskar

Kerr Kriisa kodumeeskond Arizona Wildcats sai USA üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis napi 75:74 võidu Washington Huskiesi üle.

Eelmise kohtumise kubemevigastuse tõttu vahele jätnud Kriisa sekkus mängu vahetusmeeste pingilt ning viibis väljakul kokku 23 minutit. Selle ajaga viskas ta kolm punkti (kahesed 0/1, kolmesed 1/4) ja hankis ühe lauapalli. Negatiivse poole pealt läksid kirja kaks pallikaotust ja kaks isiklikku viga.

Avapoolaja võitis koduväljakul mänginud Arizona 33:29. Võiduviske tabas leedulane Ažuolas Tubelis kuus sekundit enne lõppu.

Üleplatsimeheks kerkis Kriisa meeskonnakaaslane James Akinjo, kes viskas 26 punkti, võttis kolm lauapalli ja andis seitse resultatiivset söötu. Mängu kangelaseks tõusnud Tubelise arvele kogunes kaksikduubel – 16 punkti ja 15 lauapalli. Washingtoni parimana kogus Hameir Wright 18 punkti.

17 võitu ja kaheksa kaotust kogunud Arizonal on jäänud pidada veel üks kohtumine. Pac-12 konverentsis paiknetakse 11 võidu ja kaheksa kaotusega viiendal kohal.

Hooaja viimase kohtumise peab Arizona Eesti aja järgi teisipäeva varahommikul, kui võõrsil minnakse vastamisi Oregoniga.

scroll to top