Teise poolaja võitnud Sassari suutis läbi raskuste koduplatsil lähikonkurendi alistada

-Kaspar Treier | Foto: Siim Semiskar

Kaspar Treieri koduklubi Sassari Dinamo võõrustas laupäeval Itaalia korvpalli kõrgliigas Veneetsia Umana Reyer võistkonda, kellest oldi enamjaolt tasavägiselt kulgenud matšis 96:88 (23:20, 23:32, 27:16, 22:20) paremad.

Sassari tabas paremini nii kahepunkti-, kolmepunkti- kui ka vabaviskeid vastavalt 72,5% – 58,8%, 42,9% – 38,9%, 76,0% – 50,0%. Lauavõitluse võitis Sassari 36:23 (ründelaud 9:8 Veneetsiale). Korvisööte andis Sassari rohkem 24:19, vaheltlõikeid tegi Veneetsia enim 14:10. Pallikaotuseid kogunes Sassaril 20, Veneetsial 13.

Kaspar Treier teenis mänguaega ligi kaks minutit, mille jooksul ei teinud ta ühtegi pealeviset ja punktiarve jäi seega avamata. Statistikasse läks kirja üks pallikaotus.

Filip Kruslin oli Sassari parim 20 punktiga. Miro Bilan lisas 18 punkti ja 6 lauapalli ning Jason Burnell kogus 16 punkti ja 7 lauapalli. Ethan Happ järgnes 13 punkti ja 8 lauapalliga, Eimantas Bendzius 12 punktiga ja Marco Spissu 10 punkti ja 7 korvisööduga.

Stefano Tonut tõi vastaste poolelt 24 punkti. Mitchell Watt lisas 14 punkti ja 7 lauapalli ning Wes Clark 13 punkti ja 7 korvisöötu. Luca Campogrande nimele jäi 11 punkti.

Turniiritabelis hoiab Sassari 13 võidu ja viie kaotusega teist kohta. Veneetsia meeskond paikneb 12 võidu ja seitsme kaotusega viiendal positsioonil.

Järgmise mängu peab Sassari ära laupäeval, 6. märtsil, kui võõrsil on vastaseks Varese Pallacanestro.