fbpx
Close

Koefitsiendid Eestile lootust ei anna, kuid seda magusam oleks Serbiat taas võita

-Eesti korvpallikoondis | Foto: Siim Semiskar

-Eesti korvpallikoondis | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpallikoondise mälestusväärsest võidust Serbia vastu on möödas nüüdseks 6 aastat ja 5 ja pool kuud ning Euroopa ühe tugevaima korvpallikantsi pojad on taas Eestit külastamas.

Toona olid Eesti poolel suures rollis just mehed, kes neljapäevases mängus oma koondisekarjäärile joone alla tõmbavad: Kristjan Kangur kogus 19 punkti ja 5 korvisöötu, Gregor Arbet 17 silma ja Janar Talts 8 punkti ja 9 lauapalli. Serblasi koguni 14 punktiga ehmatanud Reinar Hallik on oma koondisekarjääri tänaseks juba lõpetanud.

Ka Serbia ridadest leiame ühe väga olulise kattuvuse, kui nende üks suurimaid staare Miloš Teodosic on taas Tallinnas kohal. Toona oma karjääri tipus olnud mängujuht viskas meie vastu siis 16 punkti. Tänasel päeval on mees klubita, kuna NBA-s talle mänguaega ei jagunud ja Los Angeles Clippers lasi ta minema. Aga kohal on taas näiteks ka Milenko Tepic, kes meie jaoks legendaarses kohtumises tõi serblaste kasuks samuti 16 silma.

Optibeti spordiennustuse koefitsiendid panevad neljapäeva lõunase seisuga täielikult favoriidikoorma Serbiale, kui Eesti võidu korral saaks õigesti ennustades raha tagasi koguni 13,42-kordselt ja Serbia võidukoefitsient on vaid 1,01.

Händikäppi appi võttes võrdsustuvad koefitsiendid enam-vähem 21,5 punktise edu juures ehk siis ennustades õigesti Eesti kuni 21-punktilist kaoutust või Serbia vähemalt 22-punktilist võitu, siis saab raha tagasi vastavalt 1,92 või 1,82-kordselt.

* Otse koefitsientide juurde saab pildil klõpsates ning Optibeti konto saab endale registreerida SIIN.

scroll to top