fbpx
Close

Kogenud tänavakorvpallurid likvideerisid reedel Nõmme mändide all Vene ohu alles finaalis

-3x3 Nõmme Open esikolmik | Foto: Siim Semiskar

-3×3 Nõmme Open esikolmik | Foto: Siim Semiskar

Reede õhtul peeti Tallinnas, Nõmme turu parklas esmakordne 3×3 Nõmme Open tänavakorvpalliturniir, kus kahele väljakule oli kokku tulnud väga esinduslik koosseis korvpallureid. Mõnusa muusika taustaks tümpsumas, oli ilusa suveilmaga kohale tulnud 14 meeskonda ning üllatavalt suur hulk pealtvaatajaid.

Turniiri võitis kogenud Amino.ee võistkond koosseisus Jaagup Toome, Erik Luts, Kiur Akenpärg ja Roland Prii, kes said 11:7 jagu Venemaa võistkonnast Gutid, kes üllatuslikult oli veerandfinaalis 16:13 selja prügiseks teinud tiimil HAUG Creative (Mario Polusk, Alan Kalda, Martin Jurtom ja Allar Leppind) ning sireenikaugviskega poolfinaalis 14:13 ka Ballzy/Tallinn tiimil (Joonas Järveläinen, Jaan Puidet, Kristjan Keres ja Toomas Raadik).

Seejuures oli venelaste turniiri algus kohutav, kui alagrupis alustati kahe kaotusega ning edasi pääseti läbi surnud ringi. Avamängus alistuti seejuures koguni 6:14 KK NB/Good Vibes nimelisele meeskonnale (Joosep Indermitte, Ivo Van Tamm, Karl Johan Lips ja Madis Soodla), kes lõpuks sootuks veeranfinaalist välja jäid.

Kohal oli ka Eestit 4.-5. augustil Ungaris peetavatel FIBA 3×3 EM-kvalifikatsiooniturniiril esindav U18 koondis koosseisus Kevin Sünd, Kerr Kriisa, Patrik Saal ja Ran Pehka. Noormeeste tee turniiril pani veerandfinaalis kinni Ballzy/Tallinn skooriga 16:5.

scroll to top