Kohutava neljanda veerandaja teinud Pesaro kaotas, Henri Drell algviisikus ja punktid kirjas

-Henri Drell | Foto: Siim Semiskar

Henri Drelli koduklubi Pesaro Victoria Libertas võõrustas pühapäeval Itaalia korvpalli kõrgliigas Veneetsia Umana Reyer meeskonda ning vastu tuli võtta 65:78 (20:19, 14:13, 15:15, 16:31) kaotus.

Kahepunkti- ja kolmepunktiviskeid tabas Veneetsia paremini vastavalt 62,5% – 53,7% ning 34,5% – 19,2%. Vabaviskeid tabasid mõlemad meeskonnad 50-protsendiliselt. Lauavõitluse võitis Pesaro 39:38 (ründelaud 9:6). Korvisööte andis Pesaro rohkem 18:14, vaheltlõikeid tegi enim Veneetsia 9:5. Pallikaotuseid kogunes Pesarol 9, Veneetsial 11.

Algviisikusse usaldatud Henri Drell viibis platsil 14 minutit ja viskas 2 punkti (kahesed 1/1, kolmesed 0/1). Lisaks võttis ta ühe lauapalli, tegi ühe vaheltlõike ja ühe isikliku vea.

Pesaro parimana tõi Tyler Cain 14 punkti ja hankis 10 lauapalli. Carlos Delfino järgnes 12 punkti ja 7 lauapalliga ning Gerald Robinsoni nimele jäi 11 punkti ja 7 korvisöötu. Marko Filipovity kogus 8 punkti ja 8 lauapalli.

Võitjate eest viskas Austin Daye 24 punkti ja sai kätte 8 lauapalli. Stefano Tonut lisas 18 punkti ja Mitchell Watt 12 punkti ning 5 lauapalli. Michael Bramos tõi 8 punkti.

Turniiritabelis on Pesaro kaheksa võidu ja üheksa kaotusega kaheksandal kohal. Veneetsia hoiab 11 võidu ja kuue kaotusega neljandat positsiooni.

Järgmise mängu peab Pesaro ära 7. veebruaril, kui võõrsil on vastaseks Trentino Dolomiti Energia võistkond.