fbpx
Close

Koroonaviirus on taas Euroliigat valusalt tabamas: haigestusid nii Olympiakose tähtmängija kui CSKA peatreener

Avatar
-Dimitris Itoudis | Foto: Siim Semiskar

Koroonaviirus pakub ikka ja jälle spordimaailmas palju kõneainet ja kui hiljuti on läbi käinud, et Hispaania kõrgliiga võistkondade seast on mitmest positiivsest testist teada antud, siis nüüd on teema jõudnud Euroliiga klubide sekka.

BC Kalev/Cramo VTB Ühisliiga konkurent Moskva CSKA kinnitas reedel sotsiaalmeedia vahendusel, et nende peatreener Dimitris Itoudis on nakatunud koroonaviirusesse. 49-aastane kreeklane haiglaravi hetkel ei vaja ja viibib Ateenas oma kodus isolatsioonis. Klubi andis teada, et temata teeb CSKA siiski algust hooaja-eelse treeninglaagriga. Loodetakse, et Itoudis on peale seda meeskonna juures tagasi. Ühtlasi oli teadaandes kirjas, et tema abikaasa ja tütar testisid end samuti koroonaviiruse suhtes, mis osutusid negatiivseteks.

Itoudise kaasmaalane, Kreeka tippklubi Piraeuse Olympiakost esindav ääremängija Kostas Papanikolaou on järjekordne üks kuulsamatest Euroopas tegutsevatest korvpalliga seonduvatest isikutest, kelle koroonatest oli positiivne. Kahekordne Euroliiga meister viibib koduses karantiinis ja klubi poolt anti veel teada, et meditsiinipersonal on Papanikolaou olukorda pidevalt jälgimas. Olympiakosel on peagi sarnaselt CSKA-le ees ootamas treeninglaager, kuid on lahtine, kas Papanikolaou on seal kaasa tegemas.

scroll to top
Inline
Inline