fbpx
Close

Korvpalliliidu juhatus andis Rakvere Tarvale kõrgliigaga liitumiseks rohelise tule!

Avatar
-RSK Tarvas | Foto: Siim Semiskar

Eesti-Läti korvpalliliigaga liitumiseks esitasid alaliidule avalduse kaheksa klubi. Lisaks möödunud hooajal liigas mänginud seitsmele meeskonnale soovib kõrgema seltskonnaga liituda Rakvere Tarvas, kes teenis selle õiguse esiliiga võiduga. Rõõmsad rakverelased on uudise valguses oodatud Optibet pokker ja spordiennustuse lehele tähistama.

Kolmapäeval toimunud Eesti Korvpalliliidu juhatuse koosolekul vaadati üle esitatud avaldused ja kriteeriumide dokumendid. Juhatus otsustas, et uueks hooajaks saab liigasse registreeruda kaheksa Eesti võistkonda: BC Kalev/Cramo, Tallinna Kalev/TLÜ, Pärnu Sadam, TalTech, Tartu Ülikool, BC Valga-Valka/Maks&Moorits, Rapla Avis Utilitas ja Rakvere Tarvas.

Registreerimise tähtaeg on 1. juuli. Analoogne protsess viiakse läbi ka Läti alaliidus ja lõplikult kinnitatakse liigas osalevad meeskonnad augustis, seisab Korvpalliliidu pressiteates.

Seega hakkab uuel hooajal Eesti-Läti korvpalliliigas mängima maksimaalselt 16 võistkonda – kaheksa Eestist ja mitte rohkem kui kaheksa Lätist.

scroll to top
Inline
Inline