Kotsar ja South Carolina kaotasid, Jurkatamm ja San Francisco võitsid

-Taavi Jurkatamm | Foto: Siim Semiskar

USA üliõpilasliigas NCAA pidid South Carolina Gamecocks (13-10) ja Maik-Kalev Kotsar laupäeval vastu võtma kolmanda järjestikuse kaotuse, kui 60:83 jäädi võõrsil alla Texas A&M Aggiesile (15-8).

Eestlasest ääremängija viibis väljakul 15 minutit ning kogus selle ajaga 2 punkti (kahesed 1/3), 3 lauapalli, 2 isiklikku viga ja ühe pallikaotuse.

South Carolina parimad olid 16 punktiga Justin Minaya ning 12 silma ja 8 lauapalliga Chris Silva.

San Francisco Dons (13-12) ja Taavi Jurkatamm mängisid samuti võõrsil, kui võitsid 70:59 Santa Clara Broncost (8-16).

Eestlasest ääremängija sai mänguaega 15 minutit, kuid punktiarvet ei avanud (kahesed 0/1). Statistikasse läksid kirja 2 kaitselauapalli, üks resultatiivne sööt, üks vaheltlõige, 2 viga ja üks pallikaotus.

Frankie Ferrari viskas võitjate edukaimana 19 punkti, Jordan Ratinho tõi 17 silma ja 5 lauapalli.