Kriisa ja Žalgiris II kaotasid kehva teise veerandaja tõttu kogu mängu

-Kerr Kriisa | Foto: Žalgiris TV

Täna peetud Leedu esiliiga kohtumises läks Kaunase Žalgirise duubelmeeskond võõrsil vastamisi Telšiaiga. Kerr Kriisa koduklubile sai saatuslikuks teine veerandaeg, mis kaotati 15 punktiga. Ülejäänud veerandajad Žalgiris II küll võitis, kuid sellest Telšai vastu ei piisanud ja mäng kaotati skooriga 73:82 (21:19, 12:27, 23:21, 17:15).

Algviisikus mängu alustanud 17-aastane Kriisa teenis mänguaega 18 minutit, viskas 3 punkti (kolmesed 1/3), andis ühe resultatiivse söödu, tegi kolm pallikaotust ja kolm isiklikku viga.

Žalgirise resultatiivseimana jäi Rokas Jokubaitise arvele 14 silma, kuus resultatiivset söötu ja kuus lauapalli. Vastaste parimad olid Mindaugas Motuzas 20 ja Laurynas Kaveckis 19 punktiga.

Kriisa koduklubil on 7 võitu ja 6 kaotust, millega ollakse liigatabelis kaheksandal kohal. Žalgirise duubelmeeskonna järgmine liigamäng toimub 23. novembril, kui võõrsil kohtutakse Delikatesasega.