Kriisa ja Žalgiris II said võidulisa ja tõusid tabelis play-off kohale

-Kerr Kriisa | Foto: Žalgiris TV

Kerr Kriisa ja Kaunase Žalgirise duubelmeeskond said Leedu korvpalli esiliigas võidulisa, kui koduväljakul alistati skooriga 76:71 Tauragė.

Esimese veerandi 12 punktiga kaotanud Žalgiris II suutis end kokku võtta ning võitis järgmised kolm veerandit. Võidu vormistas Kriisa koduklubi viimasel veerandajal, mis võideti 12 punktiga. Mängu lõppskooriks jäi 76:71 (14:26, 17:15, 23:20, 22:10).

Pingilt mängu alustanud 17-aastane Kerr Kriisa mängis ligi 16 minutit, viskas 2 punkti (kahesed 0/1, kolmesed 0/1, vabavisked 2/2), andis ühe resultatiivse söödu, tegi ühe vaheltlõike, neli pallikaotust ja kaks isiklikku viga.

Žalgiris II resultatiivseim oli Rokas Jokubaitis 15 silmaga, teda toetas Lukas Uleckas 14 punktiga. Tauragė parimad olid Paulius Morkeliunas 17 ja Deividas Keburys 16 silmaga.

Kriisa koduklubil on 9 võitu ja 11 kaotust, millega hoitakse liigatabelis kaheksandat kohta. Žalgiris II järgmine liigamäng on 13. detsembril, kui võõrsil minnakse vastamisi tabelis 13. kohta hoidva Mažeikiai Ereliaiga (7-11).