Kriisa ja Žalgiris II tulid suurest kaotusest mängu tagasi, kuid said valusa kaotuse

-Kerr Kriisa | Foto: Žalgiris TV

Kaunase Žalgirise duubelmeeskond sai võõrsil valusa kaotuse, kui Vilniuse Perlasele jäädi napilt alla skooriga 87:89 (9:36, 32:8, 20:26, 26:19).

Kerr Kriisa koduklubi mäng algas raskelt, kuna esimese veerandi lõppedes oli seis 9:36. Teine veerandaeg kuulus jällegi Žalgirisele ja see võideti skooriga 32:8. Poolajaks oli seis tablool 41:44. Ülejäänud kohtumine kulges stabiilsemalt ning kummalgi meeskonnal suuri kukkumisi polnud. Enne otsustavat veerandit oli Žalgirise kaotus üheksa punkti. Viimasel veerandil tegi Kriisa koduklubi võimsa tagasituleku ning jõudis Perlasest punkti kaugusele. Sellest siiski ei piisanud ning kodumeeskond sai lõpuks napi kahe punktilise võidu.

Pingilt mängu alustanud 17-aastane Kriisa mängis 24 minutit, viskas 10 punkti (kahesed 1/2, kolmesed 2/5, vabavisked 2/2), tegi ühe pallikaotuse ja viis isiklikku viga.

Žalgirise resultatiivseim oli Rokas Jokubaitis 24 silma ja kaheksa resultatiivse sööduga. Vastaste parim oli Deividas Sirvydis 33 punktiga.

Kriisa koduklubil on 7 võitu ja 9 kaotust, millega ollakse liigatabelis kümnendal kohal. Žalgirise duubelmeeskonna järgmine liigamäng toimub homme 1. detsembril, kui kodus kohtutakse tabeliliidri Palanga Kuršiaiga (12-4).