fbpx
Close

Kristian Kullamäe teenis palju mänguaega, kuid võit jäi kodusaalis võtmata

-Kristian Kullamäe ja Real Canoe | Real Canoe Natación Club Facebook

-Kristian Kullamäe ja Real Canoe | Real Canoe Natación Club Facebook

Hispaania esiliigas (LEB Gold) Madridi Real Canoe NC meeskonna liidrite hulka kuuluv Kristian Kullamäe teenis palju mänguminuteid. Paraku tema panusest ei piisanud ja koduväljakul jäädi liigatabeli keskmike hulka kuuluvale Tau Castellole alla tulemusega 85:90 (22:29, 19:20, 26:19, 18:22).

Mäng oli võrdne ja vaatamata paremale visketabavusele kahestel ning paremale lauavõitlusele ei suutnud Real Canoe mängu lõppu enda kasuks pöörata. Tau Castello oli otsustaval veerandil kindlam ja saab selle aasta võidukalt ära saata.

Koguni 32 minutit platsil viibinud Kristian Kullamäe tõi selle ajaga 12 punkti (kahesed 3/6, kolmesed 2/7), võttis ühe lauapalli, andis kolm korvisöötu, tegi ühe vaheltlõike, kolm pallikaotust ning kaks viga. Olaf Floris Schaftenaar tõi 19, Karl Olle Viktor Lundqvist 17 ja Tyler Lawrence Seibring 12 silma. Kullamäe hooaja keskmised näitajad on 21 minutiga 11,3 punkti (kaheste protsent 55,7), 1,8 lauapalli ja 1,2 korvisöötu mängus.

Pärnu korvpallisõpradele tuttav Henri Wade-Chatman vedas Tau Castellot 15 punktiga. Lisaks andis neli korvisöötu ja tegi neli vaheltlõiget. Roma Mari tõi 14, Ignacio Pompido ja Brano Dukanovic võrdselt 13 silma.

Liigatabelis asub Real Canoe jätkuvalt eelviimasel kohal kolme võidu ja 12 kaotusega. Järgmisena kohtutakse 4. jaanuaril võõrsil Liberbank Oviedo meeskonnaga, kes asub samuti tabeli lõpuotsas.

scroll to top