fbpx
Close

Kristian Kullamäe: U19 liigas peame mängima püsimajäämise nimel

-Rockets U19 | Foto: Rockets Facebook

-Rockets U19 | Foto: Rockets Facebook

Saksamaa U19 vanuseklassi meistrivõistlustel sai Kristian Kullamäe koduklubi Öttinger Rockets oma regioonis 7. koha ning peab hakkama mängima väljakukkumise vältimise nimel.

“Kahjuks meil play-offi asja ei ole. Hakkame mängima play-downi, mille mõte on kindlustada järgmiseks aastaks koht liigasse. Vastaseks on Ehingeni tiim ning püsima jääb see meeskond, kes on kahe matši kokkuvõttes parem,” selgitas Kullamäe olukorda portaalile Korvpall24.ee.

“Ehingen jäi küll oma regioonis kuuendaks, aga vaadates meie võistkonna viimaste nädalate esitusi, olen kindel, et suudame mängida võidu peale ja loodetavasti suudame kindlustada koha liigasse ka järgmiseks aastaks. Väljakukkuja peab suvel alustama kvalifikatsiooniturniirilt,” lisas 18-aastane mängujuht.

Eestlane on Rocketsi U19 tiimis ja kogu vanuseklassis vaieldamatult üks liidreid, kui kümne kohtumisega kogus ta keskmiselt 30,2 punkti, 9,9 lauapalli, 3,3 korvisöötu ja 2,9 vaheltlõiget mängus. Keskmine efektiivsustegur oli 27,8.

Juba ka Eesti koondises eduka debüüdi teinud tagamees treenib igapäevaselt Rocketsi põhimeeskonnaga: “Noortega käin treenimas ühe korra nädalas ning siis paneme mänguks taktika paika. Muidu veedan ikka kogu aja põhimeeskonna juures.”

Kullamäe hetkeandmetele tuginedes peaks Rocketsi U19 võistkond kohtuma Ehingeniga 25. märtsil ja 15. aprillil.

scroll to top