Kullamäe resultatiivne mäng meeskonda Hispaanias võiduni ei viinud

-Kristian Kullamäe ja Real Canoe | Real Canoe Natación Club Facebook

Hispaania esiliigas (LEB Gold) oli võistlustules Kristian Kullamäe ja tema tiim Madridi Real Canoe NC. Koduväljakul tuli suureskoorilises kohtumises alla vanduda Melilla korvpallimeeskonnale tulemusega 85:102 (20:27, 25:16, 20:31, 20:28).

Real Canoe oli poolajani mängus sees ning puhkusele mingi kahepunktilises eduseisus. Teisel poolajal hakkas vastane kindlalt lauavõitlust kontrollima (43 Real Canoe 23 lauapalli vastu), tabas väga hästi kolmeseid (62%) ning läks oma teed.

Eesti koondislane Kristian Kullamäe teenis 25 minutit mänguaega ning tõi meeskonna parimana 17 punkti (kahesed 3/5, kolmesed 3/7, vabavisked 2/2), võttis kolm lauapalli, andis ühe resultatiivse söödu, tegi ühe pallikaotuse ja vaheltlõike ning neli viga. Kullamäed toetasid 15 punktiga nii Ander Orden kui ka Jose Maria Narbon.

Vastaste poolel oli pidurdamatus hoos Caleb Apochi Agada, kes suurepärase visketabavuse juures tõi 40 punkti. Kahekohalise punktisummani jõudsid veel kolm meest.

Liigatabelis Real Canoel midagi kiiduväärset pole – ühe võidu ja kaheksa kaotusega ollakse eelviimasel kohal. Järgmisena kohtutakse 24. novembril võõrsil Mallorca-PA klubiga.