Kurbase 16 punkti vedasid Levice finaalseerias olulise võiduni

-Tanel Kurbas | Foto: Lukáš Droppan

Slovakkia korvpalli kõrgliiga finaalis alistas Tanel Kurbase koduklubi Levice võõrsil 81:77 ning 3:1 seeria eduga on Levice nüüd võidu kaugusel meistritiitlist.

Avaveerandi võitis Levice 20:16 ja poolajale mindi samuti nende 38:36 eduseisus. Košice kaotas kolmanda veerandaja suurelt 10:23, kuid see-eest suudeti viimasel vastastest 31:20 paremad olla. Sellest aga kokkuvõttes kasu polnud ja külalised said siiski magusa neljapunktilise võidu kätte.

Tanel Kurbas teenis 28 minutit mänguaega ja viskas 16 punkti (vabavisked 2/2, kahesed 4/5, kolmesed 2/2). Lisaks võttis ta 5 lauapalli, andis 2 korvisöötu, tegi 2 vaheltlõiget ja sooritas 3 isiklikku viga. Meeskonna suurim korvikütt oli Miha Vašl 25 punktiga. Vastastele tõid võrdselt 15 silma Peter Sedmak ja Pedja Stamenkovic.