Varese kaotusteta seeria lõppes, Bologna jäi napilt veerandfinaalist välja

-Siim-Sander Vene | Foto: Courtesy of Pallacanestro Varese

Itaalia korvpalli meistriliigas pidi play-offi koha juba kindlustanud Siim-Sander Vene koduklubi Varese vastu võtma 83:92 kaotuse Torinolt ning sellega lõppes ka kaheksamänguline kaotusteta seeria. Mikk Jurkatamm ja Bologna jäid 96:104 alla Reggio Emiliale ning sellega platseeruti üheksandaks*, mis veerandfinaali pääsu ei taganud.

Varese võitis avaveerandi suurelt 25:14, aga poolajale mindi minimaalses eduseisus. Torino läks kolmanda veerandajaga omakorda kaheksa silmaga ette ning seda eduseisu enam käest kokkuvõttes ei antud.

Siim-Sander Vene mängis 21 minutit ja viskas selle ajaga 9 punkti (vabavisked 1/2, kahesed 1/2, kolmesed 2/4). Lisaks võttis ta 2 lauapalli ja andis 3 korvisöötu. Stan Okoye oli meeskonna resultatiivseim 23 punktiga. Vastastele tõi 24 silma Sasha Vujacic.

Mikk Jurkatamm kuulus Bologna koosseisu, kuid väljakule eestlane ei pääsenud. Meeskond lõpetas 15 võidu ja 15 kaotusega üheksandal kohal, sama saldoga pääses play-offi Cremona. Tabeli kuues Varese (16/14) kohtub veerandfinaalis Bresciaga.

*Itaalia korvpalli ametlikul lehel oli Bologna märgitud esialgu kaheksandaks, kuid mõne aja pärast liigutati nad koha võrra madalamale.