fbpx
Close

Kuumast eestlaste duellist Hispaanias väljus võitjana Rauno Nurger

-Rauno Nurger | Foto: Siim Semiskar

-Rauno Nurger | Foto: Siim Semiskar

Hispaania esiliigas (LEB Gold) peeti reede õhtul maha tuline lahing Rauno Nurgeri (CB Breogan) ja Kristian Kullamäe (Madridi Real Canoe NC) meeskondade vahel, millest väljus võitjana Nurger. Kullamäe klubi võideti pärast rasket võitlust 82:75 (17:16, 23:16 19:18, 23:25).

Kuigi lauavõitluse CB Breogan kaotas, näidati märksa paremat viskekindlust nii kahestel kui ka kolmestel ning mängiti meeskondlikumalt (23 korvisöötu Real Canoe 10 vastu). Rauno Nurgeril oli erinevalt tiimikaaslastest kehv viskepäev, kui 20 minutiga tõi vaid ühe punkti (kahesed 0/4, kolmesed 0/1, vabavisked 1/2), lisaks võttis kolm lauapalli, andis ühe korvisöödu, tegi kaks vaheltlõiget, kaks pallikaotust ja neli viga. Meeskonna parim oli 23 punktiga Jose Salvador Frias.

Kristian Kullamäel oli isiklikult parem mäng, kui 25 minuti jooksul viskas kaheksa silma (kahesed 2/4, kolmesed 1/4, vabavisked 1/2), võttis samuti kolm lauapalli, andis ühe korvisöödu, tegi neli pallikaotust ning langes viie veaga pingile. Meeskonna parimad olid Karl Olle Viktor Lundqvist 17 ning Facundo Corvalan 14 silmaga.

Nurgeri klubi on liigatabelis jätkuvalt kuuendal kohal seitsme võidu ning nelja kaotusega. Real Canoe jätkab 16. positsioonil kahe võidu ja üheksa kaotusega. Järgmisena kohtub Breogan  koduväljakul 7. detsembril Melilla meeskonnaga ning Real Canoe võtab võõrsil mõõtu Ourense tiimiga.

scroll to top