fbpx
Close

Läti koondise staar on lepingu keskel Moskva CSKA-st lahkumas, Mike James jääb pikaks ajaks paika

Avatar
-Janis Strelnieks | Foto: Siim Semiskar

Venemaa tippklubi Moskva CSKA ja Läti koondise tagaliinimees Janis Strelnieks on uue hooaja eel koostööd lõpetamas. Portaali Sport24gr andmetel arutavad 30-aastane ja 191 cm pikkune Strelnieks ning CSKA lätlase mullu suvel allkirjastatud kaheaastase lepingu enneaegse lõpetamise üle.

Strelnieksi roll Moskva CSKA tiimis oli tänavu nii Euroliigas kui VTB Ühisliigas päris korralik. Euroliiga väljakutel sai lätlane 21 kohtumisega platsil olla keskmiselt 15,7 minutit ja kogus 7,2 punkti, 2 resultatiivset söötu ja 1,8 lauapalli. VTB Ühisliigas olid tema näitajad 13 kohtumisega 19,6 minutit, 7,8 punkti, 2,2 söötu ja 1,1 lauapalli.

Samuti on CSKA-st lahkumas venelasest 25-aastane venelasest tagamängija Mihhail Kulagin. 192 cm pikkune mängumees veetis CSKA-s viis aastat, kuid viimasel hooajal oli taandunud täiesti rollimängijaks.

Leegionäridest ei jätka Moskva tiimi särgis ka endised NBA mehed Ron Baker ja Kosta Koufos. Ameeriklane Baker tuli ookeani tagant Venemaale suurte lootustega, kuid kogus 27 Euroliiga kohtumisega keskmiselt vaid 10,6 minutit ja 2,6 punkti. Kreeklasest tsenter Koufos tõi Euroliigas keskmiselt 3,7 silma ja 2,8 lauapalli.

Küll tegi CSKA ka fännidele ühe vägeva kingituse, kui meeskonna üks staare, tagamees Mike James, allkirjastas klubiga 3-aastase lepingupikenduse. 29-aastase ja 185 cm pikkuse tagamehe numbrid Euroliigas olid tänavu võimsad – 28 matšiga keskmiselt 28,2 minutit, 21,1 punkti, 4,3 resultatiivset söötu ja 3,3 lauapalli.

scroll to top
Inline
Inline