VIDEOD | Liidrirollis Kerr Kriisa aitas Kaunase Žalgirisel Euroliiga noorteturniiri alustada kahe võiduga

-Kerr Kriisa | Foto: Kaunase Žalgiris

Selle nädala reedel algas Kaunases noorte Euroliiga etapp, kus Kaunase Žalgirise U18 esinduses mängib ka Kerr Kriisa. Avapäeval õnnestus Leedu tippklubil eestlase juhtimisel võita mõlemad vastased.

Esimeses mängus sai Žalgiris 84:63 (24:16, 16:18, 18:16, 26:13) jagu venelaste Krasnodari Lokomotiv Kubani eakaaslastest.

Algviisikus alustanud Kriisa mängis 25 minutit ning viskas selle ajaga 11 punkti (kahesed 1/2, kolmesed 2/6, vabavisked 3/4), jagas 8 resultatiivset söötu, hankis ühe lauapalli, tegi ühe vaheltlõike, 5 pallikaotust ja 2 isiklikku viga.

Võitjate parimana tõi Modestas Kancleris 20 punkti, 7 lauapalli ja 5 vaheltlõiget, Gabrielus Celka lisas 14 silma.

Vaata Žalgiris – Krasnodari mängu täispikkuses SIIT.

Teises matšis oli Žalgiris 84:70 (23:19, 19:17, 18:14, 24:20) üle hispaanlaste L’Hospitalet Torrons Vicensist.

Taas algviisikus platsile jooksnud eestlane kerkis 24 minutiga oma tiimi resultatiivseimaks ja parimaks söötjaks, kui kontole kogunes 17 punkti (kahesed 1/1, kolmesed 4/6, vabavisked 3/3), 9 korvisöötu, 2 lauapalli 3 pallikaotust ja 3 viga.

Modestas Kancleris toetas võitjaid 13 punkti ja 11 lauapalliga, kaotajate parim oli 19 silma ja 5 lauapalli kirja saanud Daniil Cherneha.

Vaata Žalgiris – L’Hospitalet mängu täispikkuses SIIT.

Laupäeval on Kaunase Žalgirisel ees kohtumised Pariisi CFBB meeskonnaga ning pühapäeval jätkatakse juba kohamängudega.