Lilleallik ja Oskarshamn suutsid visata vaid 30 punkti

-Janeli Lilleallik | Foto: Mohammad Abdulrahim

Rootsi esiliigas pidi Janeli Lilleallik ja Oskarshamn leppima kindla, 30:84 kaotusega tabeliliidri BK RIG Marki vastu.

Avaveerandil jäi Oskarshamn juba 9:23 kaotusseisu ning poolajaks oli kodumeeskond 44:18 ees. Kolmandal veerandajal suutsid külalised vaid kaks punkti visata ning kokkuvõttes tuli vastu võtta 54-punktiline kaotus.

Janeli Lilleallik teenis 31 minutit mänguaega ja viskas 9 punkti (vabavisked 2/6, kahesed 2/4, kolmesed 1/6). Tema arvele jäi veel 3 lauapalli, üks korvisööt ja 4 vaheltlõiget, kuid ka 2 isiklikku viga ning 7 pallikaotust.

Oskarshamni parim oli Linn Norberg 15 punkti ja 10 lauapalliga. Võitjatele tõi 16 silma Emilia Axelsson. Kaksikduubliga sai hakkama Precious Johnson, kes viskas 12 punkti ja kogus 11 lauapalli.

Liigatabelis asub Oskarshamn (2-17) kaheksa tiimi seas viimasel kohal, RIG Mark (15-3) on jätkuvalt esimene.