fbpx
Close

VIDEO | Vene ja Varese jätkasid viimaste sekundite tabamuse abil võiduseeriat

Siim-Sander Vene | Matteo Cogliati/PACIFIC P/SIPA/Scanpix

Itaalia korvpalli meistriliigas jätkavad Siim-Sander Vene ja Varese suurepärase hooga, kui pühapäeval teeniti neljas järjestikune ja viimasest kümnest mängust kaheksas võit. Seekordseks ohvriks oli tabeli viimaseks langenud Capo d’Orlando ning 75:73 võit tuli tänu Stan Okoye viimaste sekundite kahepunktiviskele.

Eestlasest ääremängija alustas, nagu viimasel ajal kombeks on saanud, algviisikus ja viskas 24 minutiga 5 punkti (kahesed 1/2, kolmesed 1/2). Lisaks sai ta kirja ühe lauapalli ja ühe pallikaotuse.

Varese kangelase Okoye arvele kogunes lõpuks 18 punkti ja 6 lauapalli, Aleksa Avramovic tõi 17 silma ja Tyler Cain 15 punkti ning 7 lauapalli.

Kaotajate poolel paistsid silma Justin Knox 16 punkti ja 12 lauapalliga ning Adam Smith 14 silmaga.

Varese on tabelis nüüd kogunud 12 võitu ja 13 kaotust ning tänu kolme lähirivaali Torino, Sassari ja Cremona komistamistele tõusis ta üheks neljast meeskonnast, kellel koos 12 võitu ja eesmärk napsata tabelis kaheksas ehk viimane play-off koht.

Hooaja lõpuni jääb viis vooru ning väga tihedas tabelis pole välistatud isegi ka kõrgema positsiooni nõudlemine, kuna kohtadel 5.-7. asuvad klubid paiknevad hetkel vaid ühe võidu kaugusel.

scroll to top