Lõpuminutitel otsustavamalt tegutsenud Gran Canaria võttis liiga viimase üle raske võidu

-Siim-Sander Vene ja Gran Canaria | Foto: CB Gran Canaria Facebook

Hispaania korvpalli kõrgliigas alistas pühapäeval Siim-Sander Vene kodumeeskond Gran Canaria Herbalife võõrsil 92:77 Candelas Breogan tiimi.

Võõrustajatele kuulus avaveerand 24:17, kuid poolajaks juhtis Gran Canaria 48:46. Kolmanda veerandajaga suurendasid külalised eduseisu kahe punkti võrra, aga põnevust veel jagus ning 7.39 enne lõppu oli vahe 69:71. Seejärel tegi Gran Canaria 11:2 spurdi ning vastaseid enam üheksast punktist lähemale ei lubatud.

Siim-Sander Vene sai Gran Canaria eest mänguaega ligi 3,5 minutit, kuid punktiarvet ta ei avanud ja ühtegi muud näitajat tema nimele statistikasse samuti ei kogunenud. DJ Strawberry viskas omade parimana 20 punkti, kaotajatele tõi Volodymir Gerun 25 silma.

Turniiritabelis jagab Gran Canaria (13-19) 11.-12. kohta Robert Valge tööandja San Pablo Burgosega. Candelas Breogan (9-23) asub viimasel ehk 18. positsioonil. Põhihooaja lõpuni on jäänud veel kaks vooru, Gran Canarial play-offi pääseda pole enam võimalik.