Mait Peterson ja Bologna kaotasid U16 finaalturniiri poolfinaalis kindlalt Cantule

-Mait Peterson (nr. 51) ja Bologna Virtus U16 | Foto: virtus.it

Itaalia U16 finaalturniiri poolfinaalis pidi Mait Petersoni kodumeeskond Bologna Virtus leppima kindla 50:78 kaotusega Cantu Team ABC vastu.

Cantu alustas kohtumist paremini ja asus esimese veerandaja järgselt 21:10 juhtima. Poolajaks oli nende eduseis juba 21-punktiline ja enne viimast neljandikku suurendati vahe Bologna ees 28 silmale. Viimase neljandiku mängisid meeskonnad 15:15 viiki.

Algviisikus alustanud Mait Peterson mängis 17 minutit ja viskas selle ajaga 4 punkti (vabavisked 0/2, kahesed 2/8). Lisaks võttis ta 7 lauapalli, tegi ühe pallikaotuse ja sooritas ühe isikliku vea. Tiimi parim oli Manuele Solaroli 15 punktiga. Võitjatele tõi Gabriele Procida 19 silma.

Turniiri finaalis on Cantu vastaseks Honey Sport City nimelise võistkonna ja Rooma A.S.D. Stella Azzurra paari võitja.