fbpx
Close

Martin Müürsepa viimast lahingut juhendavad treenerid, kes suudavad kivist vee välja pigistada

-Martin Müürsepp ja Andres Sõber | Foto: Siim Semiskar

-Martin Müürsepp ja Andres Sõber | Foto: Siim Semiskar

Martin Müürsepa Viimane Lahing toob lisaks endistele tähtmängijatele Saku Suurhalli kohale terve plejaadi praeguseid ja endiseid tipptreenereid. Häid lootse jätkub nii väljakule mängima kui ka väljaku äärde korraldusi jagama.

Vastasvõistkonna Tallinna Kalevi treeneripingil istuvad mehed, kelle käe all pole Müürsepp treeninud, küll aga palliplatsil koos higi valanud või abitreenerina tarkusi ammutanud. Seega peaks Müürsepp tundma kõiki paremaid Klandorfi ja Varraku käike.

Päevakangelase unelmate meeskonda juhendavad oma ala legendid, kes Müürsepale ta enda nahal korduvalt tõestanud, et ka kivist saab vajadusel vee välja pigistada. Puudu on vaid karmi käega NBA suurkujud Pat Riley ning Don Nelson, kes mõlemad kuuluvad läbi aegade 10 parima NBA treeneri hulka.

Tallinna Kalev juhendajad
Treener: Tanel Tein
Treener: Kalle Klandorf
Treener: Alar Varrak

Martini Dream Team-i juhendajad
Treener: Andres Sõber
Treener: Valdemaras Chomicius
Treener: Stanislav Jerjomin
Peatreener: Dušan Ivkovic

Tänaseks päevaks on Müürsepp ise teist hooaega alustamas peatreenerina (Tallinna Kalev/TLÜ). Kohe pärast Viimast lahingut algab Paf Eesti-Läti liiga põhiturniir. Talendile kohaselt on Müürsepal esimesest hooajast ette näidata Eesti meistrivõistluste hõbemedal. Enda kunagiste juhendajate Andres Sõbra, Valdamaras Chomiciuse, Stanislav Jerjomini ja Dušan Ivkovici hiilgesaavutusteni on noorel treeneril aga veel pikk maa minna.

scroll to top