Mikk Jurkatamm aitas play-offis Bologna 27-punktilise võiduni

-Mikk Jurkatamm | Foto: virtus.it

Itaalia korvpalli U18 meistrivõistluste finaalturniiri play-offi avaringis alistasid Mikk Jurkatamm ja Bologna Virtus 76:49 Lido Di Roma võistkonna.

Esimene veerandaeg kulges tasavägiselt, mille Bologna 16:15 siiski võitis. Järgmisel kümnel minutil lasti vastastel vaid viis punkti visata ning poolajale siirduti 17-punktilises eduseisus. Teisel poolajal suurendati vahet kümne silma võrra ja teeniti kokkuvõttes koguni 27-punktiline võit.

Algviisikus alustanud Mikk Jurkatamm mängis 24 minutit ja viskas selle ajaga 11 punkti (vabavisked 2/5, kahesed 3/8, kolmesed 1/4). Tema nimele jäi veel 6 lauapalli, 2 vaheltlõiget, üks pallikaotus ja 2 isiklikku viga. Meeskonna parim oli 15 punkti ja koguni 20 lauapalli toonud Gora Camara. Vastaste eest viskas Simone Rocchi 18 punkti.

Päeva esimestes mängudes olid võidukad ka Kaspar Kitsing ja Trentino, kui 77:58 alistati Varese Pallacanestrost. Kirill Koršunov ning Livorno Don Bosco võitsid 80:64 Venezia Umana Reyerit.