Kirill Koršunov ja Livorno teenisid play-offis Venezia üle kindla võidu

-Kirill Koršunov ja Livorno Don Bosco | Foto: Livorno Don Bosco Facebook

Itaalia korvpalli U18 meistrivõistluste finaalturniiri play-offi avaringis võitis Kirill Koršunovi kodumeeskond Livorno Don Bosco 80:64 Venezia Umana Reyerit.

Livorno oli kohtumise alguses juba heas hoos ning avaveerand kuulus neile 28:19. Poolajale mindi 18-punktilises eduseisus. Kolmandal veerandajal õnnestus Venezial küll vahet kahe silma võrra vähendada, aga kokkuvõttes enam lähemale ei jõutud.

Algviisikus alustanud Kirill Koršunov mängis 28 minutit ja viskas selle ajaga 12 punkti (vabavisked 1/2, kahesed 1/2, kolmesed 3/7). Tema arvele jäi veel 7 lauapalli, 3 pallikaotust ja 3 isiklikku viga. Meeskonna parimana tõi Matteo Graziani 24 silma. Kaotajate resultatiivseim oli Pietro Ugolini 17 punktiga.

Päeva viimases mängus lähevad Mikk Jurkatamm ja Bologna Virtus vastamisi Lido Di Roma võistkonnaga. Kaspar Kitsing ja Trentino olid 77:58 paremad Varese Pallacanestrost.