fbpx
Close

Mikk Jurkatamm: Gentile ja Lafayette panevad mind trennis rohkem pingutama

-Mikk Jurkatamm | Foto: Siim Semiskar

-Mikk Jurkatamm | Foto: Siim Semiskar

Itaalia kõrgliigas pääses eelmisel pühapäeval 17-aastane eestlasest tagamängija kuulsa Bologna Virtuse (10-7) pingile, kui võõrsil alistati 86:69 Capo d’Orlando (5-12) meeskond.

“itaalia kõrgliigas võib käia ühes mängus viis välismaalast platsil ning oleksin võinud tolles mängus reeglite järgi sekkuda küll. Kuna vastased suutsid lõpuni mängus püsida, siis ei hakanud treener minuga riskima,” rääkis noormees portaalile Korvpall24.ee.

Kuigi kõrgliigadebüüti tuleb Jurkatammel veel oodata, siis treenida saab ta igapäevaselt põhimeeskonnas ehk külg-külje kõrval selliste tundud nimedega nagu Alessandro Gentile, Oliver Lafayette ja Marcus Slaughter.

“Noormängijatesse suhtuvad nad väga hästi. Igal hetkel ollakse valmis sind õpetama või näpunäiteid andma. Kindlasti panevad nad mind trennis rohkem pingutama, sest alati tahaks neile üks-üks olukordades ära teha,” kasutab Jurkatamm oma võimalused maksimaalselt ära.

Jurkatamm on Bologna U18 meeskonnas kindel liidermängija ning kindlaks eesmärgiks on ühel hetkel murda ennast ka põhitiimi uksest sisse: “Spetsiaalselt mingit jutuajamist treeneritega ei ole veel olnud ning ilmselt tuleb kõrgliigas platsile saamist veel ikka oodata. Aga, kui väga hästi läheb, siis ei saa välistada, et see juhtub juba lähitulevikus.”

scroll to top