fbpx
Close

Mikk Jurkatamm: Ravennas tuleb mänguminutid välja teenida

-Mikk Jurkatamm | Foto: Siim Semiskar

-Mikk Jurkatamm | Foto: Siim Semiskar

Reedel levis korvpalliringkondades uudis, et viimased aastad Itaalia tippklubi Bologna Virtuse noortesüsteemis mänginud 17-aastane ja 195 cm pikkune Mikk Jurkatamm siirdub esiliigasse ehk Serie A2 tasemele Ravenna Orasi meeskonda.

Korvpall24.ee uuris hetkel Eesti U18 koondisega laagris viibiva noore tagamängija käest ülemineku tagamaid.

“Kontakt tekkis pärast U18 finaalturniiri ja peamiselt tegelesid asjaajamisega agendid,” sõnas lõppenud hooajal ka Itaalia meistriliigas debüüdi teha saanud Jurkatamm.

“Kuna mul Virtusega on veel kaheaastane leping, siis põhimõtteliselt võib öelda, et mind saadeti laenule. Ka noorteklassi hakkan Ravenna klubiga mängima. Olen kaks hooaega Ravennas ja siis on otsustamise koht,” selgitas ta.

Jurkatamme sõnul võib öelda, et Virtusest lahkumine tuli tema initsiatiivil ning põhjuseid oli mitmeid, millest üheks oli ka meeste tasemel mänguminutite saamise soov.

“Ma usun, et Serie A2 liigas võiksin regulaarselt väljakule pääseda küll, aga muidugi tuleb need mänguminutid trennides välja võidelda,” on noormees valmis uues klubis tiimisiseseks konkurentsiks.

Ravenna meeskonnast tagamees eriti palju hetkel veel ei tea, kui kursis on ta sellega, et pärast möödunud hooajal napilt play-offist välja jäämist on klubis toimunud tõsine verevahetus ning tiim sai muuhulgas ka uue peatreeneri ja mänedžeri.

Ravenna klubi kodulehe andmetel oli Jurkatamme klubisse toomisel oluline roll peamänedžer Julio Trovatol, kes eelnevalt oli sama ameti peal Virtuses.

scroll to top