fbpx
Close

Ravenna peamänedžer: Jurkatamm on Euroopa tasemel tulevikulootus

-Julio Trovato | Foto: Basket Ravenna

-Julio Trovato | Foto: Basket Ravenna

Reedel läbis Eesti spordimeediat uudis, et meie korvpalli tulevikulootus Mikk Jurkatamm lahkub Itaalia tippklubist Bologna Virtus ning asub mängima aste madalamal ehk Serie A2 tasemel Ravenna klubis.

Ravenna on Bolognast ida suunal linnulennult 70 km kaugusel ning kohalik rong läbib selle distantsi tunni ajaga.

Jurkatamme ületoomise arhitektiks võib sealse meedia andmetel pidada Ravenna meeskonna peamänedžeri Julio Trovatot. Trovato kommenteeris eestlase hankimist väljaandele Il Resto del Carlino ning kinnitas, et tema hinnangul on tegemist väga talendika korvpalluriga ning pole kahtlustki, et noormees on valmis Serie A2 tasemel mängima.

“Jurkatamm on Euroopa tasemel tulevikulootus, kellesse nii mina kui ka peatreener Andrea Mazzon kõvasti usume. Meie silmis on ta rohkem väike äär kui tagamees. Ta peab muidugi tõestama, et on küps hüppama noorte meistrivõistlustelt meeste hulka, kuid meie oleme veendunud, et tänu oma talendile ja Ravenna klubis olevale keskkonnale õnnestub tal areneda ja edu saavutada,” kiitis Trovato eestlast.

Mänedžeri sõnul on Ravenna põhitiimis võimaluse saavad kolm noormängijat nüüd Jurkatamme lisandumisega paigas ja kokku on leping sõlmitud kaheksa palluriga. Järgmiseks eesmärgiks on kahe välismängija palkamine.

Jurkatamme enda kommentaare ülemineku kohta loe SIIT.

scroll to top