Mikk Jurkatamme 15 punktist Bolognale võiduks ei piisanud

-Mikk Jurkatamm | Foto: Bologna Virtus

Itaalia korvpalli U18 meistrivõistluste finaalturniiril pidid Mikk Jurkatamm ja Bologna Virtus tunnistama Roma Stella Azzurra 60:52 paremust.

Poolajaks jäi Bologna üheksa punktiga kaotusseisu. Kolmanda veerandajaga kasvatasid vastased vahe 17 punktile ning kuigi viimase neljandiku Bologna 15:6 võitis, tuli kokkuvõttes kaheksapunktiline kaotus vastu võtta.

Algviisikus alustanud Mikk Jurkatamm pääses väljakule ligi 35 minutiks ja viskas selle ajaga meeskonna resultatiivseimana 15 punkti (vabavisked 3/6, kahesed 0/6, kolmesed 4/10). Tema arvele jäi veel 6 lauapalli, 2 korvisöötu, 3 vaheltlõiget, 5 pallikaotust ja üks isiklik viga. Ääremängija Mait Peterson polnud kohtumiseks üles antud.

Bologna paremuselt teine punktitooja oli Federico Salsini 8 silmaga. Romale tõi Gian Marco Drocker 20 punkti ja 9 lauapalli, Lorenzo Donadio lisas 11 punkti ja 6 lauapalli.

Kirill Koršunovi, Kaspar Kitsingu ja Joonas Riismaa kohta saab lugeda meie varasemast uudisest.