Kirill Koršunov paugutas Itaalias U18 finaalturniiri avamängus 24 punkti

-Kirill Koršunov ja Livorno Don Bosco | Foto: Livorno Don Bosco Facebook

Esmaspäeval algas Itaalia U18 meistrivõistluste finaalturniir. Eesti noormeestest tegi esimestes mängudes kohe väga võimsa avalduse Kirill Koršunov, kelle resultatiivne mäng aitas Livorno Don Bosco 70:59 võidule Lido Di Roma vastu.

Koršunov sai mänguaega 36,5 minutit ning tõi üleplatsimehena 24 punkti (kahesed 8/15, kolmesed 1/3, vabavisked 5/7) ning hankis ka 3 lauapalli. Livorno poolel lisas Matteo Graziani 23 silma.

Kaspar Kitsing ja Trentino mängisid täna Treviso meeskonnaga, kuid selle matši statistika jäi seisma kolmanda veerandi alguses, kui eestlase klubi oli 33:24 eduseisus. Kohtumise võitis Trentino 76:55, kuid rohkem numbreid meil sellest mängust pakkuda ei ole.

Siena Mens Sana 78:60 võidumängus Blu Orobica vastu oli Joonas Riismaa protokollis küll üles antud, kuid platsile ei pääsenud. Korvpall24.ee portaalile laekunud info kohaselt diagnoositi noormehel hiljuti ülekoormusvigastus ning finaalturniiril teda väljakul ei näegi.

Oma avamängu pidas ka Mikk Jurkatamm, kes Bologna Virtusega pidi vastu võtma kaotuse.