Arnold Mitt alustas hooaega Itaalias võiduga, Hugo Erkmaa kaotusega

-Arnold Mitt | Foto: Rossella Virtus Civitanova Marche Facebook

Oma tänavuse esimese liigamängu Itaalias, Serie B liigatasemel pidanud Hugo Erkmaa koduklubi Napoli Basket pidi võõrsil tunnistama Luiss Roma meeskonna 75:68 paremust.

Napoli kaotas esimese veerandi 17:21. Tasavägiselt kulgenud poolajaks suutis Napoli omakorda ette rebida ja võita selle 39:35. Neljanda veerandi keskel olid tablool veel viiginumbrid (62:62). Viimase nelja minutiga vaid 5 punkti visanud Napoli sai võõrsil Romalt valusa kaotuse

Võitjate parimad olid 18 punkti toonud Leonardo Marcon ning 17 punkti visanud ja 10 lauapalli võtnud Francesco Infante.

Kogu kohtumise peale vaid 9 resultatiivset söötu andnud Napoli meeskonna parimad olid Vincenzo Di Viccaro 22 ja Tommaso Milano 15 punktiga. 17 minutit mänginud Erkmaa arvele kogunes selle ajaga 7 punkti (kahesed 2/5, kolmesed 1/4)

Napoli järgmine mäng toimub 14.10, kui võõrustatakse Virtus Arechi Salerno klubi.

Sere B liigas pidas ka oma esimese kohtumise Arnold Mitt, kelle koduklubi Rosella Virtus Civitanova võttis kindla 86:64 võidu Globo Campli üle.

Esimesel poolajal vaid ühe kahepunktiviske (12/13) mööda visanud Rosella Virtus võitis poolaja 44:30. Ka teisel poolajal jätkati sealt, kus esimesel poolajal pooleli jäädi. Terve mängu jooksul visati mööda vaid 2 kahepunktiviset (21/23).

Mitt viskas 13 minuti jooksul 6 punkti (kahesed 2/2, vabavisked 2/2), võttis 2 lauapalli ja tegi 2 isiklikku viga. Rosella Virtuse resultatiivseim mängija oli Riccardo Coviello 20 punkti ja 9 lauapalliga.

Vastaste poolel viskas Jakov Milosevic 16 punkti ning Davide Vona 12 silma.

Rosella Virtuse järgmine mäng toimub ka 14.10, mil kohtutakse võõrsil Frata Nardo meeskonnaga